Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návod na vložení aut, modu atd. do hry

16. 6. 2009

V tomto článku je všeobecný popis jak vkládat různé věci do hry

Vyklikej si svou hru!!!

 

Co k tomu potřebujete:

WinRAR, download zde

MafiaDataXTraktor, dowmload zde

rw_data.bak, download zde

1.Pomocí WinRARu rozbalte stažené soubory

2.Rozbalte také MafiaDataXTraktor a MafiaDataXTraktor.exe zkopírujte do šložky s hrou a spusťt ho

Pokud tohle děláte úplně poprvé tak se objeví chyba.To znamená, že se vám vytvořil soubor rw_data.bak, který zálohuje originální soubor rw_data.dll díky kterému vám modifikace fungují. Jednoduše se vám musí vytvořit soubor rw_data.bak jinak žádnou modifikaci nebo model auta nerozjedete.

Jakmile tedy soubor rw_data.bak máte vytvořen, půjde vám program MafiaDataXTractor bez problémů spouštět, což ale už také není zapotřebí. Vím, že jsou známé návody, že musíte rozbalit a2.dta models apod., ale ve skutečnosti to není potřeba. Opravu stačí, když vám MafiaDataXTractor vytvoří rw_data.bak a pak už vše funguje bez problémů.

Nyní už je stačí stáhnout model auta či modifikace, rozbalit ji a složky jako maps, models, tables apod., zkopírovat do složky s hrou (např.: C:Program FilesMafia) a spusťte hru. Některé modifikaci jsou jako instalace, takže tam se podobným machinacím vyhnete. Celý fígl vězí v souboru rw_data.bak... jakmile jej jednou máte, tak už ani nemusíte spouštět MafiaDataXTractor.

Tento případ se nevyskytuje tak často! Tak to by bylo asi vše. Kdyby se vám ještě ale vyskytla jedna chyba, kterou vidíte dole na obrázku. Tak to znamená, že nemáte Mafii nainstalovanou nebo lépe řečeno, že o ní nemáte záznam v registrech. Ale také je to ovlivněno souborem rw_data.dll, který případně do složky s hrou vložte, a kdyby to nepomohlo, tak přeinstalujte Mafii.